NI MITJILANDU NE CVETAJU RUŽE: Zvezdin rival se mučio 120 minuta u kupu

29.10.2021. 09:01
Bo Henriksen
Bo Henriksen / Izvor: Profimedia

Opravdali ipak ulogu favorita.

Fudbaleri Mitjilanda uspeli su da se plasiraju u osmninu finala Kupa Danske. Naredni rival Crvene zvezde u Ligi Evrope prošao je dalje posle produžetaka, pošto je savladao Alborg sa 3:1 (1:1, 0:0).

BLEDA ZVEZDA: Radonjić sve objasnio u dve rečenice

OPŠTA TUČA: Mesina se žalio posle meča sa Zvezdom

MRKELA OPLEO PO IGRAČIMA ZVEZDE: Nema opravdanja za onakvu igru u Surdulici

Tim iz Herninga je poveo u 56. minutu golom Andersona, ali je morao da igra dodatnih 30 minuta, pošto su gosi izjednačili pogotkom Pripa u sudijskoj nadoknadi.

Ekipa Boa Henriksena u produžetku je opravdala epitet favorita. Golove za domaćina su dali Fereira u 103 i Isaksen u 110. minutu.

Prvak Danske gostovaće u Beogradu u četvrtom kolu Lige Ewvrope narednog četvrtka. Podsetimo, Crvena zvezda je prošle sedmice osvojila bod na severu Evrope protiv Mitjilanda (1:1) i zadržala prvo mesto u F grupi Lige Evrope posle trećeg kola. Međutim, usledio je bolan poraz od Radnika u Surdulici u šampionatu Srbije...