NI RONALDO MU NE MOŽE NIŠTA: Stefan Savić IZNERVIRAO Portugalca (VIDEO)

08.04.2017. 17:11
Stefan Savić iz vremena dok je igrao u Partizanu
Stefan Savić iz vremena dok je igrao u Partizanu / Izvor: MN Press
Atletiko odoleo Realu u derbiju Madrida.

U Madridu, glavnom gradu Španije, odigran je gradski derbi između Reala i Atletika. Kraljevskom klubu bila je potrebna pobeda da bi ostao u prednosti u odnosu na Barselonu u trci za šampionsku titulu, dok su Atletiku tri boda bila važna zbog trke za Ligu šampiona. Ipak, meč je završen podelom bodova, rezultatom 1:1.

HAOS U HUMSKOJ: Napadnuti navijači, POLICIJA REAGOVALA, kamere SVE SNIMILE! (VIDEO)

DILEME VIŠE NEMA: Crno-beli REŠILI problem sa TRENEROM! (FOTO)

Real je bio bolji protivnik u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 0:0, a najzaslužniji za to je bivši igrač Partizana, a sada član Atletika, Stefan Savić. Nekadašnji prvotimac crno-belih uspeo je 31. minutu da spreči već viđen gol za Real. Kristijano Ronaldo snažno je šutirao, Oblak je već bio savladan, a onda je Savić sa gol linije uspeo glavom da interveniše glavom i do očaja dovede Ronalda.

SPREMILI DŽAK PARA: Evropski velikan želi Đurđevića (FOTO)