ŠTIKLA ZA PAMĆENJE: Jović asistirao, Kazemiro sa DVA KOMADA srušio Sevilju! (VIDEO)

18.01.2020. 17:22
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia

20. kolo španske Primere.

Fudbaleri Real Madrida savladali su Sevilju na "Santijago Bernabeu sa 2:1(0:0) u okviru 20. kola španske Primere. Sve je rešeno u drugom poluvremenu golovima Kazemira, dok je jedini pogodak za Andalužane delo De Jonga.

POTEZ KOJI JE ODUŠEVIO DELIJE: Majstorska blokada Lorenca Brauna u Top 10 Evrolige! (VIDEO)

ODLIČNE VESTI ZA ZVEZDU: Stiže pojačanje po meri navijača (FOTO)

KRAJ SAGE: Sadik POTPISAO!

U prvom delu utakmice Sevilja je bila bolji rival. Gostima je čak poništen i jedan pogodak posle kornera zbog faula u napadu nakon pregledavanja VAR tehnologije.

Kraljevski klub je poveo u 57. minutu a Brazilac je bio strelac na fenomenalno dodavanje Luke Jovića petom.

Sevilji je izjednačenje doneo De Jong, sedam minuta kasnije, ali je Kazemiro u 69. postavio konačan rezultat, na asistenciju Lukasa Vaskeza.

Četa Zinedina Zidana je sa ova tri boda izbila na čelo La Lige sa 43 boda, dok je Sevilja četvrta sa 35.

KONTE NAREDIO: Dovedite mi Luku

ŠTA ĆE BITI SA VAN LA PAROM? Odluka je na Dejanu Stankoviću

BOMBA IZ NAPULJA: Uz Sadika, Napolitanci dovode i velikog LJUBIMCA GROBARA! (FOTO)