NIJE MU LAKO: Igrač Kelna OVOM izjavom pokazao da ne zna da gubi (FOTO)

29.09.2017. 14:43
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Reuters

Crvena zvezda slavila u Nemačkoj sa 1:0.

Crvena zvezda uspela je u Nemačkoj da ostvari veli,ku pobedi i savlada Keln sa 1:0, a igračima domaćeg tima je to prilično teško palo. Tako je Leonardo Bitenkur, razočaran posle poraza, ''lupio'' da su Jarčevi za klasu bolji tim od Zvezde.

BOAĆI MEĐU ELITOM: Napadač Zvezde rame uz rame sa Ronaldom (FOTO)

TVITER GORI: Bivši igrač Zvezde prozvao velikog LJUBIMCA Delija na NEVEROVATAN obračun! (FOTO)

- Videlo se u drugom poluvremenu da smo za klasu bolji, ali nismo imali sreće. Tri stative, jednostavno nije se dalo. Ali, posle kiše doći će sunce, ne može stalno da nas tera maler - rekao je Bitenkur koji je protiv crveno-belih pogodio stativu.

Imao je Keln svoje šanse, ali tek u drugom poluvremenu, dok se u prvih 45 minuta lako moglo desiti da Jarčevi prime i više od jednog gola koji nje postigao Ričmond Boaći.