MAKSIMOVIĆ SE VRAĆA U ZVEZDU: Pitanje je da Delije mogu da mu OPROSTE kiks protiv Bordoa (VIDEO)

19.07.2022. 11:33
Nikola Maksimović
Nikola Maksimović / Izvor: MN Press

Nezaboravno.

FK Crvena zvezda je dobro startovala u domaćem šampionatu, ali poitrebno je još pojačanja da bi i u Evropi mogli da urade nešto značajnije.

CRVENA ZVEZDA REŠILA PITANJE DESNOG BEKA: Pojačanje stiže iz Belgije (FOTO)

BOLJE U ZVEZDU NEGO U... Prvi čovek Nišlija prokomentarisao transfer Mitrovića!

Na Marakani su u ubrzanoj potrazi za defanzivcima, a iz Italije stiže vest da će Nikola Maksimović ponovo obući dres Crvene zvezde

Kao 16-godišnjak je debitovao za užičku Slobodu, u kojoj je proveo četiri sezone pre nego što ga je Zvezda dovela. Ali, nije se u njoj proslavio onako kako je maštao. U avgustu 2012. Zvezdu je samo minut, dva delilo od plasmana u Ligu Evrope. U revanš meču sa Bordoom, posle 0:0 u Beogradu, beogradski tim je u 90. minutu golom Mikića došao do 2:2 na gostovanju u Francuskoj, ali... U 91. minutu Maksimović je očajno reagovao pred svojim golom, "primoravši" tako golmana Baljkovića da napravi penal, kojim je Bordo prošao u nadmetanje po grupama.

- Jako mi je žao samo zbog Bordoa, ne želim da komentarišem šta se dalje dešavalo, posle toga je bilo sve samo ne fudbal. Dešavale su se neke stvari koje nisu bile do mene, ništa tu nisam mogao da promenim i uradim. Iskreno, krivo mi je, tih godinu dana posle Bordoa će mi ostati do kraja života u ružnom sećanju. Ako bih jednom mogao da se vratim u Zvezdu, naravno da bih se vratio, da osvojim tu titulu i ostvarim nešto što sam sebi zacrtao - rekao je svojevremeno Maksimović, a samo je pitanje da li će mu Delije oprostiti zaj kiks.