NOVA BRIGA ZA MUSLINA: Standardni reprezentativac IZBAČEN iz tima (FOTO)

11.02.2017. 16:49
Srbija
Srbija / Izvor: MN Press

Za manje od dva meseca nastavljaju se kvalifikacije za SP u Rusiji.

Selektoru Srbije Slavoljubu Muslinu neće se svideti ova vest - Vladimir Stojković više nema mesta ni na klupi Notingem foresta. Standardni čuvar mreže reprezentacije Srbije. Kao što je poznato, Stojkovića od kraja prošle godine nema u startnoj postavi Šumara, iako je do tada bio prvi golman ove ekipe. Greške u porazu od Njukasla (1:3) skupo su ga koštale, pa je Stiven Henderson zauzeo njegovo mesto u startnih 11, a srpski golman se preselio na klupu.

NOVI PREOKRET: Nema ODLAGANJA, evo koji su tačni TERMINI 22. kola SUPERLIGE (FOTO)

Golman reprezentacije Srbije Vladimir Stojković
Golman reprezentacije Srbije Vladimir Stojković / Izvor: MN Press

ODAZVAO SE POZIVU: Selektor Muslin podržao mlade fudbalerke (FOTO)

Tako je bio sve do danas, kada popularnog Stojketa nema ni među rezervama! Notingem Forest danas gostuje ekipi Noriča u 31. kolu Čempionšipa (i gubi 0:3 na poluvremenu!), a Stojkovića nema u protokolu utakmice. Menadžer Gari Brazil je međutim u 23. minutu zbog povrede morao da zameni Stivena Hendersona i šansu ukaže Džordanu Smitu koji je na pozajmici iz Midlzbroa. Da li će se posle povrede Hendersona u nardnom kolu Stojković vratiti na klupu, videće se veoma brzo.

MURINJU PREKIPELO: Portugalac prežalio 50 miliona i TERA ga iz kluba (FOTO)

Činjenica da Stojković ne brani već skoro dva meseca je svakako zabrinjavajuća za selektora reprezentacije Srbije Slavoljuba Muslina uoči martovskog nastavka kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Muslin će zbog celokupne situacije najverovatnije 24. marta na gostovanju u Gruziji među stative staviti Predraga Rajkovića koji odlično brani za Makabi iz Tel Aviva.

U SMIRAJ PRELAZNOG ROKA: Partizan dobija još jedno pojačanje! (FOTO)