NOVI REMI U SLOVENIJI: Čukarički odigrao 1:1 protiv Tuzla Sitija

22.06.2022. 21:03
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: Foto: FK Čukarički

Brđani propustili veliki broj šansi.

Fudbaleri Čukaričkog i drugi put su remizirali na pripremama u Sloveniji pošto su danas odigrali 1:1 (0:1) sa klubom iz Bosne i Hercegovine, Tuzla Sitijem. Naredni meč Čukarički će igrati u subotu, 25. juna protiv Olimpije, a do kraja priprema u Sloveniji Brđani će još odmeriti snage sa ekipom Brava (28. jun) i Slaska (29. jun).

KATAR ĆE OSTATI BEZ MUNDIJALA!? Žestoka pretnja Đanija Infantina

SENZACIONALNI OBRT: Bejl na prozivci u Kradifu

PARTIZAN DOBIJA SJAJNOG IGRAČA: Rikardo govorio o pojačanju crno-belih

Tuzla je povela već u 12. minutu kada je pogodio Nukić i to je bio rezultat prvo poluvremena pošto je Čukarički propustio dve dobre prilike preko Spasojevića u 13. i Lukića u 19. minutu.

U nastavku je Tuzla zapretila prva pošto je u 53. minutu Kuzmamović zahvatio volej, ali je Belić odlično intervenisao. Šest minuta kasnije Aganspahić je propustio dobru priliku za Čukarički, a Brđani su u 67. minutu propustili dve velike prilike pošto je Brajlović odbranio udarac Aganspahića, da bi Adžić potom pogodio stativu. Aganspahić je u 69. minutu propustio još jednu priliku pošto je pogodio stativu, da bi Čukarički konačno stigao do gola u završnici kada je u 87. minutu Adžić savladao Brajlovića.