3°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

NOVI VELIKI DOBITAK U BALKAN BETU: Na samo ŠEST parova zaradio za NOVI AUTOMOBIL, i to GOLOM u 90+2! (FOTO)

26.01.2018. 16:38
Balkan Bet
Balkan Bet / Izvor: Foto: Balkan Bet
Sreća prati hrabre.

Kladionica Balkan Bet je ponovo donela sreću jednom od igrača, koji je zaradio više od osam (8) hiljada evra, i to na samo šest odigranih parova! Novi veliki, milionski dobitak u Balkan Betu je isplaćen igraču koji je pogodio šest parova, četiri fudbalska i dva hokejaška. Najnoviji u nizu "Balkan Bet milioner" je stavio na tiket 10 hiljada dinara i probudio se sa više od osam hiljada evra u džepu, dovoljno da se kupi nov automobil, a tiket je "prelomio" gol u 90+2!

BALKAN BET UŽIVO KAZINO: Osetite pravu KAZINO atmosferu u toplom domu ili bilo gde da se nalazite (VIDEO+FOTO)

SAD MU SVI ZAVIDE: Igrajući u Balkan Betu na slot mašini dobio OSAM MILIONA (FOTO)

Tiket Balkan Bet
Tiket Balkan Bet / Izvor: Foto: Balkan Bet

NA PAROVIMA KOJE RETKO KO IGRA ZARADIO ZA AUTO: Sevnuo novi VELIKI dobitak u Balkan Betu (FOTO)

Dobitni tiket je počeo u četvrtak u 16 časova, prijateljskom utakmicom između Zenita i Slavije, koji je okončan pobedom ruskog kluba 5:1, pa je lagano "uhvaćeno tri plus". Sledeća utakmica na redu bila je hokejaška, iz švedske lige, u kojoj je HV 71 lako savladao Skelefteu 3:1. Usledile su dve fudbalske utakmice u kojima je igrač pogodio "više golova u drugom poluvremenu" (Strazbur - Lil i Drezden - Sankt Pauli).

Sve je dotle išlo lagano, a onda je usledila prava drama. Igrač je čekao tri plus na meču Ponte Preta - Santos (1:2). Nije slutilo na dobro, iako je domaćin poveo već u devetom minutu. Sve do 74. minuta na semaforu je stajalo 1:0. U 74. minutu usledilo je izjednačenje, a zatim je krenulo iščekivanje trećeg gola. Minuti su prolazili brzo kao sekunde, ali je Rodrigo golom u 90+2. obradovao navijače Santosa, ali još više dobitnika koji je tiket uplatio u lokalu Beteks na Banovom brdu, sad već čuvenom jer je u njemu isplaćen najveći dobitak na aparatima u istoriji Srbije (o tome pročitajte OVDE)

KOLIKO JE IMAO SREĆE: Uplatio je tiket u Balkan Betu za 470 dinara, a dobio skoro MILION (FOTO)

Iskusni igrač je na kraju tiketa, za milionsku isplatu, čekao pobedu Čikaga na gostovanju u Detroitu, u meču NHL lige. Čikago ne da je pobedio, nego je deklasirao Detroit, rezultatom 5:1, i tako vratio dug "crvenim krilima" za poraz 0:4 kod kuće pre samo dve nedelje. Dobitniku se tako isplatilo da ostane budan do duboko u noć, a ujutru je imao ogroman razlog da časti prijatelje i rodbinu.

Čestitke dobitniku uz poruku da snovi lako mogu da se ostvare u Balkan Betu, samo Vam je potrebna upornost i malo sreće, kakvu je imao igrač koji je zaradio.