OD DERBIJA NI D: Milioneri bankrotirali u Minhenu (VIDEO)

31.03.2018. 20:57
Robert Levandovski
Robert Levandovski / Izvor: Reuters

Bajern ponizio Borusiju iz Dortmunda sa 6:0.

Nekada je bio derbi, ali kako je Bajernova mašina podmazana to već neko vreme nije slučaj. Aktuelni šampion Nemačke uništio je sa 6:0 Borusiju iz Dortmunda, a ishod je mogao da bude i suroviji da četa Jupa Hajnkesa nije pokazala milost u drugom poluvremenu i povukla ručnu.

PREMIJER LIGA: Milivojević strelac, Marko opet RASTUŽIO Tadića! Matićev Junajted siguran! (VIDEO)

VAŽNO ZA DELIJE I GROBARE: Promenjen TERMIN Večitog derbija! (FOTO)

Poluvreme je bilo dovoljno Bajernu pošto je na velikom odmoru već bilo 5:0 uz jedan poništen gol. Robert Levandovski podstigao je het-trik pogađajući gol Milionera u 5, 44 i 87. minutu. Između njegovih golova uspel isu da se u strelce upišu i Rodrigez u 14, Miler u 23 kao i Riberi u 45+1 minutu.

Iako nije igrao punim gasom u drugom poluvremenu Bajern je imao nekoliko dobrih šansi, dok je najbolju za Borusiju propustio Mario Gece u 67. minutu kada je pogodio stativu.