17°C
11.05.2024.
117.1305
108.6856

OVACIJE ZA MIHU: Drama Bolonje protiv velikana, dva penala, autogol i VAR, evo kako se sve ZAVRŠILO (VIDEO)

08.12.2019. 22:41
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia

Meč 15. kola Serije A.

Fudbaleri Bolonje doživeli su poraz od Milana na stadionu "Renato del Ara" rezultatom 3:2 (2:1) u 15. kolu Serije A. "Bolonjeze" je sa klupe predvodio srpski stručnjak, Siniša Mihajlović, koji je doživeo velike ovacije sa tribina pre početka meča.

SUPERLIGA: Sadik i Suma odveli Partizan do pobede na Banjici (VIDEO)

SJAJNE VESTI ZA PARTIZAN: Astana VEĆ u Beogradu, ali PRVA ZVEZDA neće videti Humsku! (VIDEO)

Lekić i Šćepović prve METE u zimskom prelaznom roku!

"Rosoneri" su poveli u 15. minutu golom Pjonteka iz penala. Na 2:0 je povisio levi bek Teo Ernandez u 32, a bivši igrač Real Madrida je postigao autogol osam minuta kasnije.

Odmah na startu drugog poluvremena majstorski se snašao Bonaventura i postigao treći gol za gostujući tim.

Situacija na terenu zakuvala se sedam minuta pre kraja meča kada je glavni arbitar Ćifi, posle pregledanja VAR-a, dosudio jedanaesterac koji je u gol pretvorio Sansone.

Usledila je ofanziva Bolonje, ali domaći nisu uspeli da izjednače rezultat i dođu do važnog boda.

A evo kako je Siniša Mihajlović dočekan na "Renato del Ari".

Milan je ovom pobedom stigao do 10. mesta na tabeli Serije A sa 20 bodova, dok je Bolonja dva mesta niže sa 16.

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Nina Seničar, bivša devojka fudbalera Marka Borijela

IVANA ŠPANOVIĆ IMA NOVOG DEČKA: Evo ko je OSVOJIO srce jedne od najlepših srpskih sportistkinja (FOTO)

POSLE 20 KOLA: Evo kako izgleda tabela Superlige pred ZIMSKU pauzu

POSLE TRIJUMFA NAD RUIZOM: Evo sa kime će i kada Džošua ODMERITI snage u ringu!