POTPUNI DEBAKL: Rezultat meča Viktorije Plzenj IZNENADIĆE sve Grobare!

20.01.2018. 17:47
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Profimedia

Prvi meč šesnaestine finala igra se 15. februara u Humskoj.

Fudbaleri Viktorije iz Plzenja nalaze se na pripremama u Španiji. Tokom boravka u Marbelji, lider češkog prvenstva i protivnik Partizana u šesnaestini finala Lige Evrope, odigrao je već dva meča. Posle pobede u prvoj utakmici protiv švajcarskog šampiona Bazela (2:1), usledio je okršaj sa austrijskim prvakom Salcburgom.

SASVIM OTVORENO: Mijatović više voli Nejmara od Ronalda

SITNICE OSTALE: Jevtović blizu odlaska u Poljsku

FK Viktorija Plzen
FK Viktorija Plzen / Izvor: Profimedia

NASTAVIO SERIJU: Genčlerbirligi ponovo slavi Škuletića (VIDEO)

Lepe vesti stižu za srpskog šampiona, budući da je Plzenj doživeo neprijatan udarac i izgubio sa 5:0.

Mreža Čeha zatresla se u 25. minutu, učinio je to Takumi Minamino, da bi u samom finišu poluvremena (44.) Japanac postigao svoj drugi gol na meču i duplirao prednost - 2:0.

Već na startu drugog poluvremena, Austrijanci su došli do novog pogotka. Na isteku 51. minuta Dabur je postigao treći, a samo šest minuta kasnije Korejac Hvang Hi Čeng postao četvrti strelac za Salcburg.

Potpuni debakl Plzenj je stigao u 66. minutu. Amadu Hajdara je iskoristio nepažnju odbrane Viktorije i doneo ubedljivih 5:0, zadavši veliku glavobolju treneru Plzenja Pavelu Vrbi.

Sa druge strane, u Partizanu mogu da odahnu, pošto je posle ovog meča postalo jasno da i češki klub ima svojih slabosti.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.