PALI FRANCUZI: Partizan NA KRILIMA novajlije SRUŠIO Bordo (VIDEO)

10.07.2019. 19:49
Partizan - Bordo
Partizan - Bordo / Izvor: Foto: Youtube/Printscreen/TV Partizan

Odlična igra izabranika Sava Miloševića.

Fudbaleri Partizana savladali su Bordo u kontrolnom meču u okviru druge faze priprema rezultatom 2:1 (1:0), posle odlične igre tokom celog susreta. Strelci za crno-bele bili su novajlija Umar Sadik u 42. i Milan Smiljanić u 77. minutu, a posebno dobar utisak ostavio je korpulentni špic, bivši igrač Rome.

Savo Milošević je u drugom poluvremenu ukazao šansu i mlađim igračima, a sve u svemu ovo je bila dobra provera za Partizan i ohrabrujuća igra obzirom da je do prve zvanične utakmice ostalo još deset dana.

DRAMA U MADRIDU: Real platio Brazilca 50 miliona, njemu POZLILO na predstavljanju (VIDEO)

VIMBLDON: Đoković saznao ime rivala u polufinalu, dobio je Novaka u poslednja dva meča

REMI NIJE SMAK SVETA: Suduva je skoro NEPOBEDIVA kod kuće, evo ko se sve OKLIZNUO u Marijampolju

Prvo poluvreme u potpunosti je pripalo crno-belima. Osim gola u 42. minutu, izabranici Sava Miloševića imali su još nekoliko prilika. Ivanović je pokušao u nekoliko navrata na samom startu meča, a sredinom prvog dela, posle akcije Sume i Uroševića, Sadik se nije najbolje snašao. Partizan je poveo posle odlične asistencije Sume, koji je dao dubinsku loptu za Sadika koji je lako matirao istrčalog golmana Žirondinaca, Kostila za 1:0.

Bordo je najpovoljniju situaciju imao u nadoknadi vremena, kada je sudija propustio da dosudi kazneni udarac za Francuze posle sumnjivog duela u Partizanovom šesnaestercu.

Drugo poluvreme bilo je izjednačenije. Trener Partizana je šansu ukazao i mlađim igračima, ali se nije osetio veći pad u igri. Bordo je jalovo napadao, a jedinu pravu šansu imali su posle greške Partizana na sredini terena, ali je Ostojić ipak uspeo da intrveniše i spasi izjednačenje.

Pobedu Partizana obezbedio je iskusni Milan Lola Smiljanić, koji se najbolje snašao posle kornera i gužve u 78. minutu i zakucao loptu u mrežu.

Francuzi su do kraja uspeli samo da ublaže poraz, golom na sedam minuta pre kraja meča.

Timovi su meč počeli u sledećim sastavima.

Partizan: Stojković, Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Tošić, Suma, Ivanović, Sadik.

Bordo: Kostil, Enoh, Sou, Baise, Pablo, Punđe, Lotin, Deprevil, Dijara, Manćini, Bakva.