20°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

DRUGI PUT U DANU: Partizan opet remizirao, poništen mu regularan gol i POKAZAN CRVENI KARTON (VIDEO)

23.01.2023. 17:26
Lutovac
Lutovac / Izvor: Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Austrijanci nisu bili baš inspirativni.

Ekipa Partizana je odigrala drugi pripremni meč istog dana i ponovo zabeležila nerešen rezultat. Sada su izabranici Gordana Petrića odigrali 0:0 protiv Austrije iz Beča, dok je ranije bilo 1:1 u susretu sa TSC-om.

LAMPARD DOBIO OTKAZ! Klupu Evertona preuzima drugi legendarni fudbaler

ŽIRU: Želim da završim karijeru u Milanu

ZVEZDIN DONARUMA SIJA OD SREĆE: "Polaskan sam što se u mom društvu nalaze veličine poput Grujića i Jovića"

U 17. minutu je poništen regularan gol crno-belih. Natno je sjajno proigrao Lutovca, ovaj glavom poslao loptu u mrežu preko golmana Kosa, ali je sudija neopravdano podigao zastavicu i ostalo je 0:0.

Druga najveća zanimljivost meča odigrala se u 72. minutu kada je Bibars Natho dobio drugi žuti karton, pa je morao u svlačionicu pre vremena. Pošto je to prijateljska utakmica, umesto njega je igrao Luka Subotić.

Partizanu su do kraja priprema ostale još dve utakmice, 27. januara dan pred povratak. Pre podne sa danskim Horsensom i najjača provare sa CSKA iz Moskve posle podne.

PARTIZAN – AUSTRIJA (BEČ) 0:0

PARTIZAN: Popović, Filipović, Marković, Ilić, Šehović, Traore (od 46. Stjepanović), Natho, Baždar, Lutovac, Jović, Rikardo.

AUSTRIJA: Kos, Handl, Martins, Balaca, Fišer, Braunuder, Tajgl, Krajker, Dovedan, Gruber, Keleš.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Aura Ruiz, bivša devojka Hesea Rodrigeza.