KAKVO VEČE ZA PARTIZANOVCE: Posle pobede nad Kelnom, JOŠ dobrih vesti za crno-bele

13.10.2022. 23:37
Gordan Petrić, FK Partizan
Gordan Petrić, FK Partizan / Izvor: MN Press

Sve ide na vodu četi Gordana Petrića.

Fudbaleri Slovacka slavili su na gostovanju Nici 2:1 u četvrtom kolu grupe D, u kojoj se nalazi i Partizan

TREBA VEROVATI U OVE MOMKE: Petrić hladnokrvan nakon pobede, samo je JEDNU STVAR poručio igračima!

OVAJ DEČKO JE SVEMOGUĆ: Dijabate ukrao loptu i doneo prednost Partizanu! Kakva majstorčina (VIDEO)

CRNO-BELO PROLEĆE U EVROPI JE NEMINOVNOST: Gordanov Partizan odrao Jarčeve i drugi put (VIDEO)

Momci iz Češke republike su tako dokazali da nisu baš tako lak plen u ovoj grupi, pošto su posle remija u prvom kolu sa Partizanom doživeli dva poraza.

Nica je povela golom Diopa u osmom minutu i dugo je čuvala tu prednost, ali i napadala.

Međutim, u 75. minutu usledio je "hladan tuš" za domaćina i gol Mihala Tomića za izjednačenje, da bi zatim stvari krenulo nizbrdo uzbranim tempom.

Štoper Todibo je u 85. minutu dobio direktan crveni karton, potom šok za domaće. Rajnberjk je matirao Šmajhela i doneo pobedu češkom timu.

Ovim rezultatom situacija na tabeli je sledeća Partizan je prvi sa osam bodova, prati ga Nica sa pet, dok su Slovacko i Keln na bod manje.

U petom kolu LK Nica 27. oktobra dočekuje Partizan, a Slovacko Keln.