Nova bruka Partizana: Kolubara odnela bod iz Humske (VIDEO)

08.03.2023. 19:17
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Još jedan kiks crno-belih.

Fudbaleri Partizana remizirali su sa Kolubarom (1:1) u meču 25. kola Mozzart bet Superlige.

TO JE ZA NATHA KAO DOBAR DAN: Izraelac sa kreča načeo Kolubaru (VIDEO)

ODLUČIO JE: Evo da li će Bajčetić igrati za Srbiju

ĐORIĆ NAPAO ZEMLJAKA VIDIĆA: Završio je u Engleskoj školu zato što se kod njih diplome dobijaju na ime, a ne na znanje

Crno-beli su do vođstva stigli u sedmom minutu. Menig je probio po levoj strani, ubacio na loptu u šesnaesterac, ali je Radovanović odigrao rukom i dosuđen je penal. Siguran, kao i uvek, je bio Bibars Natho.

Partizan je nošen tim pogotkom nastavio sa napadima, pa je ubrzo zapretio Kvinsi Menig, njegov udarac sa ivice kaznenog prostora završio je pored gola.

Domaći tim je, potom, malo povukao ručnu i dešavanja su se odvijala uglavnom na sredini terena, pa nismo imali priliku da vidimo izglednije prilike do kraja prvog dela igre.

MOZZART BET SUPERLIGA, 25. KOLO

Partizan - Kolubara 1:1 (1:0)

Strelci: Natho u 7. minutu - Mrkić u 71. minutu

Stadion: Humska

Sudija: Marko Srećković

Partizan (4-2-3-1): Popović - Živković, Ilić, Vujačić, Urošević - Kolorado (od 81. Fejsa), Traore (od 46. Pantić) - Dijabate, Natho, Menig (od 75. Jović) - Pavlović.

Kolubara (3-5-2): Stanivuković - Radovanović, Milićević, Bakić, Kočović - Vanja Ilić (od 83. Nikolić), Simović (od 69. Brkić), Zubairu (od 57. Sadiković), Ćosić (od 68. Vukušić) - Bagarić (od 57. Mols), Đuranović.

Kvinsi Menig je bio najagilniji na startu nastavka, nekoliko pokušaja je imao Holanđanin, ali je najbolju priliku propustio Bibars Natho. Pukla je kontra u 53. minutu, Danilo Pantić je nosio loptu od svog do protivničko šesnaesterca, u pravom trenutku dodao do Natha, ali je Izraelac šutirao pravo u Stanivkovića.

Crno-beli su i zatresli mrežu sredinom poluvremena, ali je golu Pavlovića prethodio ofsajd. Gsoti su u 69. minutu napravili dvostruku izmenu i to im se odmah isplatilo. Igrao se 71. minut kada je Kolubara izjednačila u Humskoj.

Đuranović je dobio loptu na ivici šesnaesterca, proturio je do Kočović, ovaj sjajno do Mrkića kome nije bilo teško da zatrese mrežu Popovića.

Do kraja meča doamći tim nije stvorio nijednu ozbiljniju prilika i rezultat je ostao nepromenjen.

Partizan je sada na samo bod iznad trećeplasiranog Čukaričkog, a dva ispred TSC-a.