JOVIĆ PREKINUO MUČENJE: Partizan pobedom završio jesenji deo prvenstva (VIDEO)

13.11.2022. 16:21 17:13
Nemanja Jović
Nemanja Jović / Izvor: MN Press
Minimalan trijumf.

Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar (1:0) u 19. kolu Mozzart bet Superlige.

"DOKLE VIŠE"... Iz Partizana besne posle meča u Surdulici (VIDEO)

SRBIN NA UDARU: Huligani u Rimu oštetili auto Nemanje Matića

JEZIVO: Bivši as Bajerna OSUĐEN NA SMRT!

Hrabro su u meč ušli gosti, čak su u nekoliko navrata uspeli da stvore vrlo dobre prilike pred golom Popovića. Lončar je u 34. minutu propustio najbolju šansu za Novi Pazar, dok je Fejsa u 21. minutu imao šansu utakmice.

Posle prekida koji je izveo Natho, lopta se odbila do Fejse na sedam metara od gola, Kljajić je izleteo i mreža je ostala nebranjena, a zadnji vezni crno-belih je uspeo da promaši volej udarcem.

Potom je Dijabate uposlio Meniga, ovaj je šutirao po zemlji iz okreta, ali tako traljavo da je golman Novog Pazara Kljajić uspeo nogom da odbije loptu i spreči pogodak.

Mozzart bet Superliga, 19. kolo

Partizan - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Strelci: Jović 72. minut

Stadion: Humska

Sudija: Dejan Trifković

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović – Lutovac, Marković, Vujačić, Urošević – Fejsa, Natho – Dijabate, Baždar (od 57. Jović), Menig (od 57. Pavlović) – Rikardo (od 65. Pantić).

NOVI PAZAR (4-2-3-1): Kljajić – Pešukić, Rubežić, Joksimović, Jović – Momčilović, Lončar – Mijić, Nikčević, Gavrić – Majdevac.

U nastavku slična situacija, relativno izjednačen duel, domaći su imali blagu inicijativu, ali nije to bila igra Partizana koja bi zadovoljila danas malobrojnu publiku u Humskoj.

Pantić je u 65. minutu najavio ono što će se desiti ubrzo. Oporavljeni veznjak crno-belih je oprobao udarac sa 20 metara, ali je Kljajić izvrsno intervenisao i sprečio vođstvo domaćih. No, sedam minuta kasnije nije bilo spasa za goste.

Rezervisti Joviću je stigla lopta iskosa se leve strane, nanizao nekoliko igrača i odmerenim udarcem uhvatio Kljajića na krivoj nozi za prednost tima Gordana Petrića.

Do kraja utakmice nije bilo više uzbuđenja i Partizan je pobedom okončao jesenji deo prvenstva. Šampionat se nastavlja četvrtog februara, a Crvena zvezda ima deset bodova više u odnosu na gradskog rivala.

Pogledajte kako izgleda Nora Segura, bivša devojka Tima Hauarda.