26°C
01.06.2024.
117.1015
108.2069

PARTIZAN PROTIV AUSTRIJANACA: Đukić je poslao na teren OVU startnu postavu (FOTO)

27.06.2017. 17:34
Miroslav Đukić
Miroslav Đukić / Izvor: MN Press

Utakmica se igra u Sloveniji.

Partizan od 18 časova protiv Kapfenberga igra prvi meč na pripremama u Sloveniji. Posle dva vezana poraza bez postignutog gola na Zlatiboru (Zeta 0:1 i Mladost Lučani 0:1), izabranici Miroslava Đukića imaju priliku da se iskupe i konačno ostvare prvu pobedu od starta priprema. Đukić je odredio dva tima, za svako poluvreme po jedan, a jedino će rekonvalescent Alen Stevanović odigrati svih 90 minuta jer su mu neophodne utakmice da bi se vratio u punu takmičarsku formu.

DA SE SMRZNEŠ: Zvezda platila astronomsko obeštećenje za luksuzno pojačanje!

SA NJIM NAPADAJU PLASMAN U EVROPU: Bivši fudbaler Partizana u potpisao za kiparski klub (FOTO)

Fudbaleri Partizana na zlatiboru prate žreb iz Niona
Fudbaleri Partizana na zlatiboru prate žreb iz Niona / Izvor: Srbija Danas

Partizan (1. pol.): Kljajić, Vulićević, Miletić, Ćirković, Ostojić, Kosović, Everton, Mihajlović, Stevanović Alen, Janković, Jovanović.
Partizan (2. pol.): Stevanović Nemanja, Radin, Munir, Bošnjak, Marković, Marjanović, Ilić, Đuričković, Stevanović Alen, Đilas, Tavamba.

ZNAJU ŠTA VALJA: Čelnici italijanskog velikana kupuju bivšeg igrača Partizana (FOTO)