PRVENAC IVANOVIĆA: Partizan na Kipru savladao Teplice (VIDEO)

03.02.2018. 16:45
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Đukić može da bude zadovoljan.

Partizan je pobedio Teplice 2:0 u pripremnom meču odigranom na Kipru koji je obeležio prvenac Đorđa Ivanovića kao i veoma dobra igra crno-belih u većem delu utakmice, pa deluje da Miroslav Đukić polako sklapa kockice i stvara tim koji će pokušati da obraduje navijače eliminacijom Viktorije iz Plzenja.

STRAŠNA TRAGEDIJA! Poginula tri omladinca južnoameričkog velikana (FOTO)

NIŠTA OD ALEKSIĆA I JEVTOVIĆA: Zvezda Kanginu zamenu nalazi u inostranstvu

Prvo poluvreme proteklo je bez mnogo uzbuđenja, nije bilo prilika, ali je Partizan imao nekoliko zapaženih akcija u kojima je nedostajao završni pas, pogotovo prilikom dva kontranapada.

KLADIONICE SE OGLASILE: Zvezda i Partizan teško mogu da prođu u četvrtfinale Lige Evrope

Partizan je do gola stigao u 55. minutu, a pogodak su kreirale novajlije. Slobodan Urošević je bio asistent, a Đorđe Ivanović strelac. Novajlija iz Spartaka je stigao do prvenca u crno-belom dresu i nagovestio da će biti veliko pojačanje za četu Miroslava Đukića. Ivanović je pokazao da ume da igra i glavom, odlično se snašao i matirao golmana Teplica.

PREMIJER LIGA: Siti zaustavljen, a šta je tek promašio Sterling (VIDEO)

PAO DOGOVOR! Evropski VELIKAN dovodi zvezdu Totenhema! Suma od koje se VRTI u glavi!

Pobedu crno-belih overio je Leandre Tavamba golom posle slobodnog udarca. Kamerunac se odlično snašao, bio brži od golmana i glavom je poslao loptu u mrežu. Asistent je bio Zoran Tošić.

Kanga već dobio kapitensku traku u Sparti (FOTO)

U ČELSIJU SU ODLUČILI: Ovaj trener će zameniti Kontea (FOTO)

PARTIZAN – TEPLICE 2:0

STRELCI: Ivanović u 55. i Tavamba u 79. minutu. STADION: Munisipal u Pirgosu. SUDIJA: Savas Nikolau (Kipar).

PARTIZAN: Stojković, Vulićević, N.R. Miletić, Mitrović, Urošević, Zdjelar, Pantić, Tošić, Janković, Ivanović, Tavamba.

TEPLICE: Diviš, Ljevakovič, Rezek, Červenka, Kral, Žitnji, Čmovš, Hička, Vondrašek, Hora, Krob.

Krstajić u poseti Nemačkoj, sreo se sa starim poznanikom (FOTO)