PARTIZANU UGROŽENO I ČETVRTO MESTO: Vojvodina stigla crno-bele na tabeli

22.04.2023. 18:25
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Prvo kolo plej-ofa.

Vojvodina je slavili rezultatom 4:0 protiv Novog Pazara u premijernom meču plej-ofa Superlige Srbije. Ovo im je petnaesta pobeda od početka sezone i sada imaju 57 bodova na petom mestu, baš kao i četvrtoplasirani Partizan koji sutra gostuje Čukaričkom na Banovom brdu.

NIJE MOGLO BEZ INCIDENTA: Frka na gostovanju Lalatovića u Nišu, sevale i pesnice

SVI SE SEĆAMO MOREIRE: Sin KREĆE njegovim stopama - mnogo voli Partizan

LALATOVIĆ "ISPLJUVAO" DOSKORAŠNJEG "BRATA": Šarac napustio konferenciju za štampu posle prozivke da podnese ostavku

Na vodeći gol Vojvodine nije se dugo čekalo. Baraj je u 17. minutu iznudio jedanaesterac koji je Uroš Nikolić pretvodio u vodeći gol.

Samo sedam minuta kasnije, talentovani Jovan Milošević je duplirao prednost Novosađana i omogućio svom timu miran nastavak ovog meča.

U nastavku su viđena još dva gola i na kraju je bilo ubedljivih 4:0.