PIKSI POSLE PORAZA OD NORVEŠKE: Nezasluženo smo izgubili

02.06.2022. 23:11
Dragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije
Dragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press

Mnogo šansi, ali bez gola.

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi istakao je posle poraza od Norveške (0:1) u Beogradu na startu Lige nacija da je naš tim nezasluženo izgubio.

NORVEŠKI KATANAĆO PROŠAO: Srbija startovala porazom u Ligi nacija

"ZVIŽDE NAM U 15. MINUTU" MITROVIĆ OPLEO PO SRPSKIM NAVIJAČIMA: Nikad nisu pune tribine i kad odemo na Mundijal

-Utisci su mi podeljeni, na prvih i drugih 45 minuta. Norveška je delovala na startu svežije, mi smo pokazali umor, što otežava razvijanje igre. Drugi deo je bio bolji, u našu korist, nezasluženo smo izgubili, ali to je fudbal, ovo je tek početak takmičenja. Ostajemo poziticni, nemam šta da zamerim igračima, pokazalu su želju za golom. Nekad bez šansi date gol, nekad sa šansama ne uspete - ocenjuje Piksi.

On navodi da je cilj u duelu drugog kola sa Slovenijom, koji se igra za tri dana u istom terminu u Beogradu jasan.

- Vrlo brzo dolazi utakmica sa Slovenijom. Nema šta da se kalkuliše, idemo na pobedu - poručuje selektor Orlova.