23.10.2022. 22:42
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Crno-beli sebi zakomplikovali put...

Tekuće, šesnaesto kolo Mozzart Bet Superlige Srbije bi, kako to tradicija srpskog fudbala nalaže, moglo biti presudno kada se govori o pitanju prvaka, daleko pre kraja šampionata.

PETRIĆ: Video se da nismo u punoj koncentraciji

LUD MEČ, DVA IGRAČA VIŠE I POBEDA U 7. MINUTU NADOKNADE Milojeviću se svidelo: "To daje draž fudbalu"

ŠOKOVI U HUMSKOJ: Hrabri Javor NIJE POPUSTIO! Partizan ISPUSTIO dobijenu utakmicu

Kao "večiti rivali" u trci za titulu prvaka države, danas su na teren izašli konkurenti i pretendenti na nacionalni trofej - Crvena zvezda i Partizan.

Može se reći da im nije bilo ni malo prijatno na terenu.

Najpre su se crveno-beli prilično mučili sa ekipom Radničkog iz Niša, ali je ekipa Miloša Milojevića uspela da stigne do tri boda golom Aleksandra Pešića u sedmom minutu nadoknade.

Ovom pobedom Crvena zvezda je stigla do xx boda i učrvstila se na liderskoj poziciji.

Sa druge strane, ekipa Partizana se nije dobro provela na svom stadionu, pred svojom publikom. Glavni krivac za to je ekipa Javora koja je pružila žestog otpor crno-belima.

Uprkos tome što je ekipa Gordana Petrića imala 3:1 sve do 71. minuta, gosti su uspeli da izjednače i tako otkinu Partizanu već viđenja tri boda i dodelu mu samo jedan.

Osvajanjem jednog boda, Partizan je stigla do i tako se plasirala na  mesto na tabeli Mozzart Bet Superlige Srbije, što je čak sedam bodova manje od "večitog rivala".

Po svemu sudeći, pred nama je veom uzbudljiv nastavak domaćeg šampionata.