PLEJ-OF LIGE ŠAMPIONA: Poznata još dva UČESNIKA grupne faze (VIDEO)

27.08.2019. 22:55
Rozenborg
Rozenborg / Izvor: Reuters
Sa dva gola srušio im je snove.

U preostalim utakmicama plej-ofa za Ligu šampiona nije bilo iznenađenja. Olimpijakos i Dinamo iz Zagreba iskoristili su kapital, stečen u prvim susretima i od jeseni će nastupati u najelitnijem evropskom takmičenju.

Grčki velikan je pobedom u Krasnodaru (2:1), potpisao ubedljiv trijumf iz Pireja (4:0), dok je hrvatski predstavnik posle trijumfa na Maksimiru od 2:0, remizirao u Trondhajmu protiv Rozenborga (1:1).

TENK IZAZVAO LUDNICU: Delije ga OKUPIRALE i zapevale poznatu ČETNIČKU pesmu! Poruka HRVATIMA... (VIDEO)

NEVIĐENO DO SADA: Potez Milojevićevog čoveka od poverenja ODUŠEVIO navijače na Marakani (VIDEO)

LUDILO DOSTIŽE VRHUNAC: Gori ispred Marakane, TRUBAČI začinili atmosferu! (VIDEO)

Atinjani su u Rusiju došli sa četiri gola viška, pa sve što je Krasnodar uspeo da uradi bilo je rano vođstvo u 10. minutu. Utkin je posle asistencije Vandersona zatresao mrežu Olija, ali su gosti uzvratili posle samo 60 sekundi.

Već u sledećem napadu izjednačio je El Arabi, da bi isti igrač početkom drugog poluvremena doneo nedostižnih 2:1 grčkom velikanu.

U Trondhajmu je Rozenborg poveo preko Akintole u 11. minutu, koji je odlično odreagovao da dodavanje Jensena.

Zagrepčani se nisu predavali, pa je Gojak u 71. srušio sve snove norveškog šampiona da mogu do fudbalske elite. Za utehu domaćinu, ostaje nastavak takmičenja u Ligi Evrope.

Pogledajte još slika sa meča Crvena zvezda - Jang Bojs.