POBEDA ZA MIHU: Stanković sa suzama u očima i POGLEDOM KA NEBU slavio trijumf (VIDEO)

04.01.2023. 15:14
Dejan Stanković
Dejan Stanković / Izvor: Foto: TwitterPrintscreen/@Ranjeniorao4

Emotivnije nije moglo...

Fudbaleri Sampdorije su u okviru 16. kola Serije A pobedili ekipu Sasuola sa 2:1, a trijumf je bio posebno emotivan za trenera Dejana Stankovića.

POSLE DRAGOVIĆA: Stanković želi SRPSKOG GOLMANA! Ima vezu da ga dovede i NEĆE ODUSTATI

DRAGOVIĆ O ODLASKU IZ ZVEZDE: "Ne razumem zašto mi se NE DA da iskoristim šansu"

TERZIĆ NAJAVIO REVOLUCIJU: Zvezda će imati DVA TIMA, odbili smo MILIONE za Erakovića i Mitrovića

Sampa je došla tek do druge pobede u Seriji A u sezoni, veliki je to korak za Stankovića u borbi za opstanak.

Nije mu bilo lako da se vrati obavezama u klubu posle smrti kuma Siniše Mihajlovića, ali je dobio motiv više.

Mihajlović je bio i igrač i trener Sampdorije, a Stanković je sada imao priliku da u njegovu čast vodi meč i to je pokazao proslavom golova, pogledom ka nebu.

Već u 25. minutu je Gabijadini uz atraktivne makazice doneo vođstvo Sampi na gostovanju, samo tri minuta kasnije je vrata pobede otvorio Agueljo. Dramu je doneo Berardi iz penala u 64. minutu, ali je pobeda ipak otišla gostima.

Sampdorija je poslednji put pobedila Kremonese 24. oktobra sa 1:0, i tada je Stanković bio trener, posle čega su usledila četiri poraza pred mundijalsku pauzu.

Inter, Fjorentina, Torino i Leče su bili bolji od Sampdorije, koja ima priliku da na krilima ove pobede režira borbu za opstanak.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Frančeska Markon, supruga Alesandra Kostakurte