PONIZILI IRCE: Norvežani posle poraza na Ostrvu "RAZBUCALI" Linfild

27.07.2022. 20:45
FK Bodo Glimt
FK Bodo Glimt / Izvor: Profimedia

Neverovatno.

Veliko čudo se desilo u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Nije iznenađenje što je šampion Norveške Bodo izbacio Linfild iz Severne Irske, ali rezultat jeste. Posle poraza na Ostrvu od 1:0 Norvežani su na svom stadionu slavili sa 8:0.

OFK BEOGRAD ŽELI PONOVO U VRH SRPSKOG FUDBALA: Biznismen iz SAD novi predsednik kluba sa Karaburme

PRIJOVIĆ U NAPRETKU: Kruševljani napravili URNEBESAN klip o velikom transferu (VIDEO)

OSTRVO PODRHTAVA: Luis Suarez se vraća u Premijer ligu

Po četiri su postignuta u oba poluvremena, a glavobolja Iraca je rasla kako su sekunde odmicale.

Već u 7. minutu su "oravnali rezultat u odnosu na onaj iz prvog meča preko Vetlesena, a stvari su krenule u još gorem smeru samo 14 minuta kasnije kada je Milar dobio direktan crveni karton. Bonifas je tada sa penala povisio na 2:0, Pelegrino je dodao još jedan gol četiri minuta kasnije, a na isteku pola časa pisalo je 4:0 kada je Saltnes ponovo podigao publiku na noge.

Espejord je nastavio goeladu u 52. minutu, Pelegrino je potom pogodio sa bele tačke samo dva minuta kasnije, dok su poslednje pogotke dali Samsted u 73. i pomenuti Espejord u 88. minutu meča.

BONUS VIDEO: Pogledajte najbolji ritern u istoriji tenisa