PORAZ NOVOG PAZARA: Kolubara slavila minimalcem u Lazarevcu

19.09.2022. 20:26
FK Kolubara
FK Kolubara / Izvor: MN Press
Drugi uzastopni neuspeh Pazaraca.

Fudbaleri Kolubare savladali su u Lazarevcu Novi Pazar sa 1:0 u pretposlednjem meču Mozzart bet Superlige, a jedini pogodak postigao je u 16. minutu Damir Sadiković. Kolubara je ovom pobedom stigal do 18 osvojenih bodova i na osmom je mestu, dok je Novi Pazar doživeo drugi uzastopni poraz i ostao je na šestom mestu sa 21 bodom.

NORVEŽANI OSLABLJENI PRED FINIŠ LIGE NACIJA: Odegard preskače Srbiju

U ĐENOVI ALARMANTNA SITUACIJA: Stanković kandidat za klupu Sampdorije

NJEMU BAŠ NE IDE: Linta posle Radnika, dobio otkaz i u Mladosti

Novi Pazar je imao inicijativu od starta meča, ali bez prave prilike što su Lazarevčani iskoristili u 16. minutu kada je Sadiković iskoristio odbijenu loptu u kaznenom prostoru gostiju i savladao Kljajića. Posle primljenog gola, gostu su zaigrali mnogo ofanzivnije, Nikčević je zapretio u dva navrata, ali je dobro branio Stanivuković. Kolubara je još jednom zapretila preko Filipovića, ali je Kljaić odbranio njegov pokušaj.

U nastavku je ulazak Gavrića doneo dve nove prilike Pazarcima, ali je njegove pokušaje odbranio Stanivuković. U finišu meča je Kolubara imala dve prilike, ali je prvo Kljajić odbranio šut Milojevića, dok je Nikolić pogodio prečku i ostalo je 1:0.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako Sejduba Suma dribla Harija Megvajera