12°C
21.09.2024.
117.062
104.8191

POTPUNO JE "POLUDEO": Ovo što je uradio Mudrinski posle pobedničkog gola nije nikada viđeno (VIDEO)

15.04.2024. 21:44
Ognjen Mudrinski
Ognjen Mudrinski / Izvor: Twitter printscreen/ @nikola_v_022

Fudbaleri Spartaka pobedili su ekipu Javora rezultatom 1:0, dok je IMT kao gost savladao Mladost u Lučanima sa 2:1 u poslednjem kolu regularnog toka Superlige Srbije.

Pobedonosni gol sa Subotičane je postigao Ognjen Mudrinski u zaustavnom vremenu, ali momenti posle gola su obeležili ovaj susret.

Usledila je burna i neočekivana proslava gola, jer je Mudrinski gledao ljutito ka loži i gestikulirao, ali nije poznato zbog čega je ovako reagovao posle pobedničkog pogotka.

U Lučanima je bilo mnogo uzbudljivije, jer je IMT preokrenuo u razmaku od samo dva minuta.

Domaći su poveli u nadoknadi prvog poluvremena kada je Aleksandra Varjačić bio precizan sa 11 metara.

Ali, IMT je ubrzo posle odmora uzvratio, Nikola Terzić je pogodio u 54. minutu za 1:1, a onda je autogolom Ivana Miloševića i preokrenuo na 1:2.

Kao i IMT Radnički iz Kragujevca je kao gost slavio sa 2:1 protiv Voždovca. Vasilije Đurić je u 11. minutu doveo goste u vođstvo, ali je sedam minuta kasnije Vukašin Đurđević poravnao skor. Pobedu im je doneo Milutun Vidosavljević.

Postigli su domaći pogodak u zaustavnom vremenu. Ipak, je gol Danila Teodorovića poništen zbog ofsajda i ostalo je 1:2.

Tako su Kragujevčani stigli Vojvodinu na poziciji broj četiri sa 50 bodova.

SUPERLIGA - 30. KOLO

Nedelja:

Napredak - Radnik 0:2 (0:1)

(Hajdarević 11, Duronjić 88.)

Vojvodina - TSC 3:2 (2:0)

(Zukić 9, Kembel 44, Petrović 90+5. - Đakovac 49, Jovanović 79.)

Crvena zvezda - Železničar 3:0 (1:0)

/Ivanić 45, Endijaje 72, Olajinka 86.)

Čukarički - Partizan 3:2 (1:0)

(Vinisijus 28, Ivanović 51, Nikčević 90+4. - Severina 90, Baždar 90+2.)

Ponedeljak:

Novi Pazar - Radnički N 2:2 (1:1)

(Petković 32, Ljajić 85. (p) - Vukić 8, Bamidele 50. (p))

Mladost Lučani - IMT 1:2 (1:0)

(Varjačić 45 . (p) - Terzić 54, Milošević 56. (ag))

Spartak - Javor 1:0 (1:0)

(Mudrinski 90+1.)

Voždovac - Radnički Kragujevac 1:2 (1:1)

(Đurđević 18. - Đurić 11, Vidosavljević 71.)

20.09.2024. 19:26
SVE JE SPREMNO ZA SPEKTAKL: Evo kako izgleda drevni stadion na kom će igrati Partizan (FOTO+VIDEO)

20.09.2024. 22:06
ŠTA SE SVE KRIJE IZA SUKOBA IZRAELA I HEZBOLAHA? "Rat" koji je žestoko buknuo prethodnih dana - Nove likvidacije, pejdžeri, napadi na Bejrut i nestanci ključnih ličnosti