PREMIJER LIGA: Luka POCEPAO rivala, pa asistencijom doneo bod Palasu! Anćeloti PREPORODIO Karamele (VIDEO)

28.12.2019. 18:24 22:40
Premijer liga
Premijer liga / Izvor: Reuters

Na programu 20. kolo.

Dolazak Karla Anćelotija na klupu Evertona bio je pun pogodak za Karamele. Tim sa Gudisona je slavio i u drugom meču pod komandom italijanskog stručnjaka, ovog puta na gostovanju Njukaslu rezultatom 2:1.

PAO POTPIS: Mihajlović doveo SJAJNOG Argentinca! (FOTO)

GROBARI SU GA PITALI ZAŠTO ON? Vuletić komentarisao prvo pojačanje u prelaznom roku!

OMLADINCI ZVEZDE SU VEĆ NAPRAVILI USPEH: Mladenović o VREDNOSTI igrača na tržištu, edukaciji trenera u Madridu...

Gosti su do vođstva stigli već u 13. minutu preko Kalverta. Islanđanin je izveo slobodan udarac koji je završio u "živom zidu", lopta mu se vratila, Sigurdson je još jednom pokušao i slučajno dodao do Kalverta-Luina, koji je bio precizan za – 1:0.

Svrake su izjednačile u 56. minutu, pošto je Endi Kerol spustio loptu Šeru, a Švajcarac pogodio za 1:1. Kratko su se radovali navijači Njukasla, pošto je samo osam minuta kasnije na centaršut Rišarlisona, a Kalvert-Luin bio precizan za konačnih 2:1.

Kristal Palas je mogao do pobede na gostovanju Sautemptonu, ali je posle vođstva morao da se zadovolji remijerm (1:1). Meč je obeležio srpski reprezentativac Luka Milivojević pošto je na početku utakmice pocepao dres Hejbergu, a taj detalj pogledajte na OVOM linku.

Član Orlova je u 50. minutu lukavo asistirao iz slobodnog udarca za Tompkinsa koji je glavom doneo prednost Palasu – 0:1. U finišu meča Ings je golom doneo bod Svecima, postavivši konačnih 1:1.