RASPUCANO U ENGLESKOJ: Sautempton otkinuo bod Pevcima, Lids šokirao Vukove

18.03.2023. 18:01
FK Totenhem Hotspur, Hari Kejn,
FK Totenhem Hotspur, Hari Kejn, / Izvor: Reuters

Dodatni problemi za Antonija Kontea.

Čak 17 golova videli smo na popodnevnim mečevima subotnjeg programa Premijer lige.

HRVATI KAŽU DA JE ZVANIČNO: Potpisao Zlatko Dalić

ZA VLAHOVIĆA JE NAJBOLJE ŠTO JE OTIŠAO IZ PARTIZANA: Bog ga je pogledao kada je odlučio da ode

OGLASIO SE PREDSEDNIK KONJE: Neki nesrećnici su uznemiravali Stanojevića

Fudbaleri Totenhema razočarali su navijače na gostovanju fenjerašu Sautemptonu. Pedro Poro je postigao prvenac u dresu Pevaca. Španac je u nadoknadi prvog dela igre doneo vođstvo svom timu, sjajno mu je asistirao Son.

Već u prvom minutu nastavka Čej Adams je poravnao rezultat. Radost domaćih trajala je nepunih 20 minuta pošto je Kejn u 65. minutu doneo novu radost gostima. Glavom je napadač prevario Bazunua. Perišić je u 77. minutu postigao i treći gol za Pevce i tada je izgledalo da neće biti uzbuđenja, no samo tri minuta kasnije novi pogodak. Ovoga puta je Teo Volkot pogodio i uneo dramu u završnicu utakmice.

A poravnanje je stiglo u 91. minutu, Sar je faulirao Mejtland Najlsa i glavni arbitar je pokazao na belu tačku. Vord Prauz je bio siguran izvođač i doneo bod svom timu u borbi za opstanak.

Lids je iznenadio na gostovanju Vulverhemptonu i slavio sa 3:2. Gosti su posle sat vremena igre vodili sa 3:0, golovima Harisona, Ejlinga i Kristensena. Međutim, Vukovi su uspeli da se vrate u meč golovima Džonija i Kunje na 17 minuta do kraja. Imali su dobar momentum domaći, ali je to poremetio Džoni koji je dobio direktan crveni karton. Rodrigo je u 97. minutu postavio konačan rezultat.