PREMIJER LIGA: Velika BLAMAŽA Đavola, Siti grabi ka tituli (VIDEO+FOTO)

21.10.2017. 18:58
Matic1
Matic1 / Izvor: Reuters

Deveto kolo.

Mančester siti ima otvoren put ka osvajanju titule prvaka Engleske pošto je stekao velikih pet bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratioca, gradskog rivala Mančester junajteda. Građani su lako pobedili Barnli, dok se Junajted obrukao porazom na gostovanju novom premijerligašu Hadersfildu.

KONAČNO SE ZNA CENA: Lacio odredio cifru za Sergeja, nećete verovati KOLIKA je (FOTO)

REAL VEĆ IMA ZAMENU ZA KUZMIĆA: Nećete verovati o kome se radi (FOTO)

Najveće iznenađenje od starta sezone napravio je Hadersfild, koji sad može da se pohvali da je jedini uz Real uspeo da pobedi Mančester junajted u sezoni 2017/18. Neprepoznatljivo loš Mančester junajted je u prvom poluvremenu je primio dva gola, a imao samo pravu šansu, preko Nemanje Matića (odigrao ceo meč), koji je posle kornera i gužve šutirao pored gola. Sve što su Đavoli uspeli da urade u drugom poluvremenu je da stignu do počasnog gola, strelac je bio Markus rašford posle asistencije Romelua Lukakua

NIJE SAM: Samjuels u NJEGOVOJ pratnji stigao u Partizan! Prve reči Amerikanca ODUŠEVIĆE sve Grobare!

Pep Gvardiola zadovoljno trlja ruke. Njegovi Građani su ostvarili 11. pobedu u nizu u svim takmičenjima, a sad imaju pet bodova više od praktično jedinog protivkandidata u trci za titulu. Serhio Aguero se vratio u tim posle saobraćajne nesreće i pogodio sa bele tačke posle pola sata igre, da bi u nastavku za samo dva minuta Otamendi i Sane dokusurili Barnli.

Njukasl je golom Merina posle kornera u finišu utakmice pobedio Kristal palas 1:0. Za goste je od početka igrao Luka Milivojević, dok je šansu u poslednjih deset minuta u timu Njukasla dobio i Aleksandar Mitrović. Dušan Tadić je igrao za Sautempton do 81. minut i propustio je jednu veliku šansu, a njegova zamena, vezista Sofijan Bufal, rešio je meč protiv VBA golom u 86. minutu posle veleslaloma.

DNO DNA: Čime je Novak zaslužio da ga Federer ovako BRUTALNO PONIZI (FOTO)