PREOKRET U LUČANIMA: Ben i Katai RAZBIJAJU Mladost, PROJEKTIL Kange sa posebnom PORUKOM (VIDEO)

21.11.2021. 14:58
Seku Sanogo i Aleksandar Katai
Seku Sanogo i Aleksandar Katai / Izvor: MN Press

Crveno-beli idu ka pobedi.

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su u potpunosti da preokrenu rezultat u Lučanima i golovima Aleksandra Katija i Gelora Kange povedu protiv Mladosti sa 3:1.

ZVEZDA IZJEDNAČILA: Katai kao na treningu POCEPAO mrežu (VIDEO)

PIKSI NAJAVLJUJE: Srbija MORA da igra NAJLEPŠI fudbal u Evropi!

UEFA VERUJE SRBINU: Velika čast za Jovanovića - sudi DERBI Lige šampiona!

Zvezdin Magiko je u 54. minutu ponovo na centaršut El Fardu Bena i glavom sa nekoliko metara poslao loptu iza nemoćnog Ivana Kostića.

Samo pet minuta kasnije, mreža Lučanaca se zatresla treći put, projektil Gelora Kange unutar šesnaesterca završio je iza leđa golmana domaćih. Gabonac je posle majstorije skinuo dres i obukao majicu sa porukom nedavno preminulom ocu, kome je i posvetio pogodak.

Zvezdin teror nastavljen je posle svega 120 sekundi, pošto je Mirko Ivanić bio precizan.

Stvorila se gužva u šesnaestercu, Ben je upisao het-trik novom asistencijom u ovom susretu, a Ivanić je uz dosta sreće pronašao put do cilja. Lopta je dobila čudan efe posle odbitka i završila iza Kostićevih leđa, za ubedljivih 1:4.

Uragan crveno-belih nastavljen je već u narednom napadu kada je Katai postigao het-trik. Sjajno je prošao Gajić i nesebično asistirao Magiku, koji je rutinski izvršio realizaciju i aktivirao "petardu" - 1:5.

Sve vesti o FK Crvena zvezda pročitajte na OVOM linku.