PREOKRET U REŽIJI DŽEKA: Inter srušio Atalantu i odneo bodove iz Bergama!

13.11.2022. 14:47
Inter / Izvor: Profimedia
Komplikacija na vrhu tabele!

U okviru 15. kola italijanske Serije A fudbaleri Intera pobedili su u gostima ekipu Atalante rezultatom 3:2

GOTOVO JE: Uprava spremila OTKAZ Stankoviću - poznato i ko će ga naslediti!

(POLUVREME) ZVEZDA SE MUČILA U SURDULICI: Katai probio bedem domaćina!

JEZIVO: Bivši as Bajerna OSUĐEN NA SMRT!

Najpre je u 25. minutu Atalanta povela, kada je De Fraj zakasnio sa reakcijom i oborio Zapatu, a sudija pokazao na belu tačku, a siguran izvođač bio je Lukman za 1:0.

Do odlaska na odmor, Inter je uspeo da izjednači, Lautaro Martinez je proigrao Džeka, koji samo skrenuo loptu sa peterca u mrežu za 1:1.

Atalanta je krenula ofanzivno i u nastavku, a u 54. minutu Zapata je propustio priliku da donese domaćima prednost. To je samo dva minuta kasnije kaznio Džeko. Dimarko je centrirao sa levog boka, Džeko je ponovo najspretniji u petercu za preokret i 1:2.

Inter je do dva gola prednosti stigao u 62. minutu kada je Argentinac Hoze Luis Palomino pokušao da izbije loptu glavom, ali se ona na njegovu nesreću, od stative odbila u mrežu za 1:3.

Isti igrač se iskupio za propust u 77. minutu kada je posle kornera bio najviši u skoku za konačnih 2:3.