PROPUŠTENA ŠANSA: Bolonja osvojila samo bod protiv Salernitane

26.02.2022. 18:18
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia

Tim Siniše Mihajlovića vodio na poluvremenu.

Siniša Mihajlović nije uspeo sa Bolonjom na gostovanju Salernitani da dođe do sva tri boda pošto je meč završen 1:1, iako je Bolonja vodila na poluvremenu.

Dvojke na Anderleht i Sporting su najveće na svetu

NEZAUSTAVLJIV: Mitrović ponovo pogodio, repriza iz Lisabona za pobedu Fulama (VIDEO)

NI ŠVEĐANI NEĆE SA RUSIMA: FIFA dobila ultimatum, pozivaju se na moralne i bezbednosne razloge

Bolonja je bila u dobroj poziciji pošto je u završnici prvog poluvrmenea, tačnije u 43. minutu došla do prednosti kada je gol postigao Marko Arnautović.

Imala je Bolonja sve u svojim rukama, ali je Salernitana uspela da stigne do gola zahvaljujući rezervisti Nadiru Zorteu koji je ubrzo po ulasku u igru u 72. minutu postigao pogodak. Mogla je Bolonja ponovo do prednosti i verovatno do sva tri boda, ali je Sansone pogodio prečku.