SUPERLIGA SRBIJE: Kragujevčani u Ivanjici nastavili pobednički niz!

25.02.2024. 16:26
FK Radnički Kragujevac
FK Radnički Kragujevac / Izvor: MN Press

Javor nemoćan...

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca ostali su na maksimalnom učinku od starta prolećnog dela Superlige Srbije. Kragujevčani su posle pobeda nad Radničkim iz Niš i Vojvodinom, sada slavili u Ivanjici, gde su kao gosti sa 3:0 bili bolji od Javora.

UPISAO SE U TURSKOJ: Kvinsi Menig strelac u pobedi Sivaspora (VIDEO)Kvinsi Menig

UPISAO SE U TURSKOJ: Kvinsi Menig strelac u pobedi Sivaspora (VIDEO)

NJEGA SU NAMERAČILI: Real želi igrača Bajerna (FOTO)Karlo Anćeloti

NJEGA SU NAMERAČILI: Real želi igrača Bajerna (FOTO)

TONČEV "PREPISAO" SAOPŠTENJE ZVEZDE: "Jovanović je kriv za poraz Radnika od Partizana"Novica Tončev

Radnički je posle ove pobede skočio na peto mesto sa sve većim šansama da i ove sezone igraju plej-of Superlige Srbije.

U Ivanjici fudbaleri koje sa klupe predvodi Feđa Dudić su do pobede došli golovima koji su svi postignuti u prvih 45 minuta.

Prvo je Milutin Vidosavljević doveo svoj tim do prednosti sa bele tačke, da bi u nadoknadi vremena Kilijan Bevis u razmaku od dva minuta postigao dva gola i tako doneo Radničkom ubedljivu pobedu

Ekipu iz srca Šumadije sada očekuje duel protiv IMT na svom terenu dok će Javor i sledeću utakmicu igrati na svom terenu, gde će ugostiti ekipu Vojvodine.