RASNI GOLGETER: Prijović REŠETA protiv dosadašnjeg LIDERA tabele i GOLOVIMA čuva Al Itihad (VIDEO)

Srpski reprezentativac Aleksandar Prijović postigao je dva pogotka u pobedi Al Itihada nad Al Nasr rijadom u 27. kolu Premijer lige Saudijske Arabije.

EREDIVIZIJA: Tadić nastavio da rešeta, Ajaks pregazio Ekselsior (VIDEO)

SUPERLIGA: Radnički nemoćan pred crveno-belima, Zvezda slavila u derbiju (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE: Pokrenuo se Parni Valjak, trijumf Partizana u praznoj Humskoj! (VIDEO+FOTO)

Ekipa Al Itihada je trijumfovala na teškom gostovanju rezultatom 3:2, a prva dva gola na meču je postigao srpski napadač.

Prijović je u 32. minutu postigao prvi gol na utakmici.

Rasni golgeter je 11 minuta kasnije udvostručio prednost svog tima.

Sredinom drugog dela je Abderazak Hamdalah u razmaku od pet minuta sa dva gola poravnao rezultat, ali je dva minuta pre kraja Fahad Mosaed Al Muvalad Al Harbi doneo pobedu Al Itihadu.

Al Itihad je ovom pobedom pobegao iz opasne zone, a Al Nasr je porazom ispustio prvo mesto na tabeli.

Pogledajte kako izgleda poznata hokejaška navijačica Julijana Trigubčak.