RASPUCANO U SUPERLIGI: Ubedljive pobede Mladosti i Čukaričkog

05.09.2022. 20:03
Marko Docić / Izvor: MN Press
Za kraj desetog kola.

Fudbaleri Mladosti slavili su na svom terenu protiv Javora (4:1), dok je Čukarički bio bolji od Radnika (4:0) u Surdulici u poslednjim mečevima desetog kola Mozzart bet Superlige.

ČUDO NEVIĐENO: Novi Pazar prestigao Zvezdu i postao lider Mozzart bet Superlige

TREĆA SREĆA: Lalatović stigao u Niš - "Dogovorili smo se za pet minuta, nisam tražio ni dinar više nego prvi put"

DELIJE POZIVAJU NA NOVU AKCIJU: Neka Marakana bude crveno-bela protiv Monaka

Lučanci su stigli do drugog trijumfa ove sezone, a golove za ekipu Dragiše Žunića postigli su Jojić, Bojović, Radivojević i Gordić. Posebno treba istaći pogodak mladog Gordića, koji je fenomenalno pogodio gornji desni ugao gola Ivanjičana.

Jedini gol za ekipu Igora Bondžulića delo je Petra Gigića. Javor je u seriji od četiri poraza i posle odličnog starta sezone, očigledno je da su "beli" zapali u malu rezultatsku krizu.

U Surdulici, pitanje pobednika je rešeno već posle prvih 20 minuta. Docić, Ndiaje i Badamosi su pogađali u prvom delu igre. U nastavku još jedan gol u mreži Ranđelović, Ndiaje je ponovo bio strelac.