ČUDO NEVIĐENO: Novi Pazar prestigao Zvezdu i postao lider Mozzart bet Superlige

05.09.2022. 18:03
Sead Islamović
Sead Islamović / Izvor: MN Press

Sedma uzastopna pobeda tima Vladimira Gaćinovića.

Verovali ili ne – Novi Pazar je lider Mozzart bet Superlige posle nepotpunog 10. kola! Tim Vladimira Gaćinovića slavio je kao gost u Kragujevcu protiv Radničkog 1923 sa 3:1 (1:1) i prestigao na tabeli Crvenu zvezdu, doduše uz dve utakmice više od crveno-belih. Trenutni odnos je Novi Pazar 21, Crvena zvezda 20 bodova.

FRKA U MONAKU PRED ZVEZDU: Najbolji igrač napustio utakmicu i otišao nezadovoljan u svlačionicu

PARTIZAN STOPIRAO TRANSFER: Napadač već bio viđen u Mađarskoj, ali ipak OSTAJE

ČELSI OBEZBEDIO NAJVAŽNIJI POTPIS LETA: Džejms produžio ugovor sa Plavcima

Ovaj rezultat Novopazaraca je sam po sebi pozitivna strana klupskog fuidbala u Srbiji i nagoveštaj da bi konačno neko mogao da se ravnopravno suprotstavi beogradskim večitim rivalima u bliskoj budućnosti. Pritom, ne smemo zaboraviti ni probuđenu Vojvodinu…

Naredne nedelje Novi Pazar dočekaće, kako to čudno zvuči za naše prilike, prvog pratioca Crvenu zvezdu i nema sumnje da nas čeka praznik fudbala posle sedam uzastopnih pobeda novog lidera.

Novi Pazar je do trijumfa u Kragujevcu stigao u drugom poluvrmenu. Poveli su gosti golom Seada Islamovića u 16. minutu iz penala, pošto je isključen fudbaler Radničkog Filip Ivanović.

Domaćin je uspeo da izjednači i sa igračem manje u poslednjim trenucima prvog dela igre, pošto je Nemanja Tomić realizovao penal.

Novopazarci su ponovo došli do prednosti u 57. minutu pogotokom Slobodana Stanojlovića, da bi konačan rezultat postavio Nikola Bogdanovski u 63. minutu.

Može li posle sedam uzastopnih trijumfa novog lidera da padne i Crvena zvezda? Odgovor ćemo dobiti za šest dana...

BONUS VIDEO: Pogledajte Snežanu Borjan, suprugu Milana Borjana, kako uživa na bazenu