RAZGOROPADIO SE! Radonjić DOMINIRA u dresu Torina, DVA komada protiv Trabzona (VIDEO)

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić ove sezone će nositi dres Torina, a svoju epohu kao fudbaler italijanskog velikana poletni ofanzivac je počeo brilijantno.

STANKOVIĆ NA SLATKIM MUKAMA: Mister otkrio da li će novajlije igrati u Lučanima

OPA! Fantastične vesti za Zvezdu, ovaj prelazni rok bi mogao da dobije JAGODU NA ŠLAGU

PONOVO JE AKTUELIZOVANA PRIČA O PRIJOVIĆU: Sa voljenim klubom se lako dogovorio

Krilni fudbaler je na prijateljskom duelu protiv Trabzona bio strelac dva gola u prvom poluvremenu. Najpre je bio precizan u 20. minutu kada je fino završio akciju ekipe i poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Drugi gol je postigao posle greške igrača turskog tima i u situaciji jedan na jedan sa golmanom protivničke ekipe lagano pogodio za 2:0.

Radonjića je na poluvremenu zamenio Simone Verdi. Pored njega, na teren je od prvog minuta istčao Saša Lukić, dok je Vanja Milinković-Savić ostao na klupi.

BONUS VIDEO: Pogledajte scenu sa veridbe Marka Gobeljića i Katarine Grujić