A POZNAT KAO FINO ČELJADE: Kros kočijaški psovao Anćelotija zbog izmene! A reakcija - kao špricer

13.04.2022. 18:07
Toni Kros / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Arena Sport TV
Nije se uzbudio gospodin Karlo.

Real Madrid je izbacio Čelsi u četvrtfinalu Lige šampiona. Londonski klub je pobedio 3:2 nakon produžetaka, no to im nije bilo dovoljno jer su nedelju dana ranije izgubili na svom terenu 3:1.

KAD JE TEŠKO - MODRIĆ I BENZEMA: Real se vratio iz ponora i izbacio Čelsi! Meč godine (VIDEO)

ISTORIJA OVO GOVORI: Zvezda KADA uzme bod protiv Partizan 16. aprila osvaja i titulu!

ZVEZDA POSLALA PISMO: "Duboko smo iznenađeni..." Vatra se već razgorela pred derbi, pa su dodali JOŠ ULJA

Aktualni evropski prvak vodio je 3:0 nakon 75 minuta igre golovima Maunta, Ridigera i Vernera, te bio nadomak prolaska u polufinale, no onda se ukazao Luka Modrić čarobnom asistencijom u 80. minutu i namestio je gol Rodriga. Benzema je u 96. minutu pogodio za konačnih 2:3 i taj rezultat je odveo Real dalje.

Utakmicu je u 73. minuti završio Toni Kros. Nemca je zamenio mladi Francuz Eduardo Kamavinga, a prilikom izlaska Kros je bio vrlo nervozan.

- Majku mu je*em! Igrao sam jako dobro, čoveče - govorio je treneru Karlu Anćelotiju prilikom izlaska s terena.

Don Karlo se nije previše obazirao na reakciju inače uvek finog i vaspitanog Krosa, a Real Madrid je na kraju i bez nemačkog veziste uspeo da dođe do polufinala Lige šampiona.

Najnovije vesti iz sveta fudbala pogledajte OVDE.