KAD JE TEŠKO - MODRIĆ I BENZEMA: Real se vratio iz ponora i izbacio Čelsi! Meč godine (VIDEO)

12.04.2022. 23:44
Karim Benzema
Karim Benzema / Izvor: Reuters

Kakav meč!

Jedan od najboljih mečeva godine gledali smo na stadionu "Santijago Bernabeu", a na kraju je Real Madrid eliminisao Čelsi nakon produžetaka. Bilo je 3:1 za goste posle 90 minuta, isti rezultat je bio šest dana ranije u korist Reala, a u produžecima je jedini pogodak postigao Karim Benzema i doneo Realu ukupnih 5:4.

DOKTOR EMERI PREVESLAO NAGELSMANA: Čudo se dogodilo - Viljareal eliminisao Bajern (VIDEO)

POSLE REMIJA S PARTIZANOM I OTKAZA: Saša Ilić pred novim poslom - pregovori u poodmakloj fazi

ŠTA ĆE REĆI MITROVIĆ? Fulam dogovorio transfer vredan SEDAM MILIONA EVRA

Vodio je Čelsi na poluvremenu pogotkom Mejsona Maunta u 15. minutu, a prednost je duplirao Ridiger u 51. da bi Timo Verner doneo "plavcima" rezultat za prolaz u 75. minutu i prednost 3:0.

Da tako ne bude postarao se Luka Modrić vanserijskom asistencijom pet minuta kasnije, a na pravom mestu bio je Rodrigo i sve se vratilo na početak.

U toku prvog produžetka Karim Benzema je po ko zna koji put izvukao Madriđane i na asistenciju Vinisijusa postavio konačan rezultat.

Među bitnim momentima potrebno je istaknuti poništen gol Markosa Alonsa, na usporenom snimku videlo se da je igrao rukom, to se desilo pri rezultatu 2:0 za Čelsi. Takođe, jedna nestvarna odbrana Kurtoe sprečila je goste da povedu 4:0 i sigurno da je i on jedan od heroja španskog giganta.

Najnovije vesti iz sveta fudbala pogledajte OVDE.