PRVO BARSA, PA ONDA REAL: Španske trojke protiv ostrvljana (VIDEO)

30.07.2016. 23:03
FK Real Madrid
FK Real Madrid / Izvor: Reuters

Najbolji evropski timovi se spremaju za predstojeću sezonu širom sveta.

Fudbaleri Barselone pobedili su Seltik u utakmici Internacionalnog kupa Šampiona, rezultatom 3:1. Revijalni meč odigran je u Dablinu, a sve je bilo poznato u prvom poluvremenu.

Povela je Barsa golom Arde Turana, a izjednačio je Li Grifits u 29. minutu. Onda je u 30. minutu Ambroz postigao autogol, da bi konačan rezultat postavio El Hadadi, a akciju je započeo "plavušan" Lionel Mesi (o novoj frizuri više pročitajte OVDE).

DEBI ZA PAMĆENJE: Ibrahimović "mai-geri MAKAZICAMA" probušio mrežu Galatasaraja (VIDEO)

U drugom meču, na drugom kontinentu, Real Madrid je pobedio Čelsi rezultatom 3:2, a odličnu partiju je pružio Marselo. Bio je strelac u 19. i 26. minutu, a učestvovao je u akciji kod trećeg gola, Marijana Dijaza. Golove za ekipu Antonija Kontea dao je Eden Azar u 80. i u prvom minutu sudijske nadoknade.

REAL I ZIDAN JASNI I GLASNI: Hoćemo SRBINA, što pre!

Za "plavce" iz Londona, starter je bio Nemanja Matić. Branislav Ivanović se oporavlja od povrede.

BRAVO MARKOVIĆU: Zaleteo se, uhvatio VOLEJČINU i POCEPAO mrežu (VIDEO)