25°C
18.05.2024.
117.105
107.8514

REŠAVA I NAJKOMPLIKOVANIJE SITUACIJE: Pogledajte gol Đurđevića kroz šumu nogu koji se ne brani (VIDEO)

05.04.2017. 14:50
Gol Uroša Đurđevića
Gol Uroša Đurđevića / Izvor: Foto: Youtube Printscreen/WM Media

Neizvesnost u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije.

Partizan i Voždovac odigrali su uzbudljivu utakmicu u četvrtfinalu Kupa Srbije. „Zmajevi“ su vodili sa 1:0 golom Srećkovića u 41. minutu, a crno-beli su izjednačili u 79. minutu.

NE ŽALI NOVAC: Evropski velikan dovodi Srbina zbog napada na Ligu šampiona! (FOTO)

OJADIO ĐAVOLE: Nećete VEROVATI kako je SRPSKI ZET opustošio Junajted (FOTO)

Bila je to zanimljiva situacija u kaznenom prostoru domaćina, pošto je sudija Dragan Čolović iz Raške dosudio indirektan udarac zbog visoko podignute noge fudbalera Voždovca.

Prekid je posle kratkog dodavanja izveo Uroš Đurđević koji je kroz šumu nogu nekako poslao loptu u donji levi ugao golmana Zorana Popovića.

Crno-beli su na kraju slavili sa 2:1 pogotkom Leonarda u 90. minutu i plasirali se u polufinale.