14°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

ROMAN SLAVI MATIĆA: Reprezentativac Srbije SJAJNIM golom doveo Čelsi na korak od TITULE (VIDEO)

08.05.2017. 22:48
Nemanja Matić
Nemanja Matić / Izvor: Profimedia

Plavci savladali Midlzboro.

Čelsi je pobedom nad Midlzborom (3:0) došao na korak od osvajanja titule! Tri kola pre kraja Premijer lige, tim sa Stamford Bridža ima sedam bodova prednosti, u odnosu na najbližeg pratioca i gradskog rivala Totenhem.

U poslednjem meču 35. kola, Plavci su lako došli do bodova, a strelac za lidera iz Londona bio je Nemanja Matić

SUDIJE PROGOVORILE: Evo kako Zvezda i Partizan vrše pritisak! Ko je bio u svlačionici, ko je zvao telefonom, ko je... NEČUVENO!

FUDBALSKI SAVEZ ODREDIO: Poznato je ko će suditi Partizanu, a ko Zvezdi u polufinalu Kupa

NIJE OTIŠAO BEZ POZDRAVA: Zbog ovog gesta, igrači i navijači neće zaboraviti Grofa (FOTO)

Reprezentativac Srbije je u 65. minutu odlično odreagovao na dodavanje Seska Fabregasa. Kratko je izveo korner do Azara, Belgijanac odigrao povratnu Špancu, koji je uposlio Matića, a član Orlova odmah šutirao i pocepao mrežu.

Vođstvo domaćinu doneo je Dijego Košta u 23. da bi 11 minuta kasnije Alonso duplirao prenost. Bila je to treća uzastopna pobeda za Konteovu četu, peta u poslednjih šest mečeva.