SADA SE SVE ZNA: Vojvodina LOBOM do polufinala Kupa Srbije!

04.05.2023. 21:04
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Potez koji je obeležio čitav meč...

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u polufinale Kupa Srbije. Novosađani su slavili na "Čairu" protiv Radničkog rezultatom 1:0 i tako se pridružili Crvenoj zvezdi, TSC-u i Čukaričkom u završnim borbama.

Murinjo bio ozvučen tokom meča Serije A, ovo je razlog zbog čega je sve snimao

JUVENTUS SPREMIO PONUDU LACIJU: Poražavajuća suma za Sergeja Milinković-Savića, on vredi mnogo više

NIŠTA OD PROMENA? APR ne priznaje novu upravu FK Partizan!

Jedini gol za "lale" postigao je Nemanja Nikolić u 43. minutu.

Na sjajan način je lobovao Dragana Rosića i uz pomoć stative pogodio mređu Nišlija.

Radnički je u nastavku pokušavao da stigne makar do izjednačenja i penala, ali nije uspeo.

U nadoknadi vremena, golman "meraklija" Rosić je zaradio drugi žuti karton zbog oštrog starta van svog šesnaesterca.

U osmom minutu nadoknade, Ivan Vukčević je propustio šansu da duplira prednost Vojvodine.

Podsetimo, Zvezda je eliminisala Napredak na penale (4:2), TSC je bio bolji od Novog Pazara (4:0), dok je Čukarički slavio u Surdulici protiv Radnika (1:0).