HOĆE LI SREĆA IKAD POGLEDATI STANKOVIĆA? Sampdorija na fascinantan način prosula pobedu (VIDEO)

06.02.2023. 22:51
Dejan Stanković
Dejan Stanković / Izvor: Reuters
Opstanak sve dalji i dalji... i dalji.

U izuzetno uzbudljivom susretu 21. kola Serije A Monca i Sampdorija na kraju su podelile bodove odigravši 2:2.

PRONAĐEN JE I ODVEDEN U BOLNICU: Vest koju je čekao ceo fudbalski svet, ali nije još kraj drame

PROBLEM ZA PETRIĆA: Partizan ostao bez štopera

Proslavljeni turski fudbaler plače i zapomaže: "Nema nikoga, nema pomoći, nema vode... sneg, zima, apokalipsa" (VIDEO)

Posle ravno mesec dana i pet utakmica Sampdorija je konačno uspela da izbegne poraz. Tih mesec dana ekipa Dejana Stankovića nije ni gol uspela da postigne, a sada je uspela dva. Ali to je nažalost po ekipu iz Đenove, bilo dovoljno samo za bod, iako je bila na domak sva tri.

Junak Đenovljana je čovek koji je bio strelac i tog 4. januara protiv Sasuola Manolo Gabijadini. Ovog puta je postigao oba gola. Prvi u 12. minutu za 1:0. Monca je uspela da se vrati i izjednači preko Petanje u 32. minutu.

Ipak, sjajni Gabijadini u 58. minutu zatresao je mrežu i svojim četvrtim golom u sezoni doneo novo vođstvo Sampdoriji.

Imali su gosti vođstvo sve do nadoknade. Pa i kasnije. I kada se očekivalo da sudija odsvira kraj, on je svirao penal za domaće.

Mateo Pesina je u devetom minutu nadoknade izveo penal i bio siguran, tako da je Monci doneo jedan, ali vredan bod, kojim drži sigurnu distancu u odnosu na ekipe iz zone ispadanja, među kojima je i Sampdorija.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Dezire Kordero, bivša devojka Kristijana Ronalda.