SERIJA A: Everton na debiju video MOĆNI Milan (VIDEO+FOTO)

10.02.2018. 17:29
FK Partizan, FK Crvena zvezda
FK Partizan, FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Igra se 24. kolo.

Everton Luiz je debitovao za SPAL u ubedljivom porazu kod kuće od Milana (0:4). Doskorašnji član Partizana je bio starter i igrao je do 53. minuta, nije prikazao ni delić onoga što ga je krasilo dok je bio član crno-belih, uklopio se u sivilo ekipe koja će veoma teško izboriti opstanak u Seriji A.

FRKA NA KIPRU! Lalatović izgubio živce. Uleteo u teren da se OBRAČUNA sa Albancem sa Kosova (FOTO)

HRVAT ZAVODI RED: Do sada NEVIĐENO! Nova PRAVILA ponašanja za Luku Jovića i Mijata Gaćinovića (FOTO)

POSLE NEPRUŽANJA RUKE: Ataman sada oštro NAPAO Obradovića

Izabranici Đenara Gatuza su poveli već u drugom minutu, Suso je odlično centrirao sa desne strane, prvi pokušaj fudbalera Milana je golman domaće ekipe uspeo da ukroti, ali je odbitak mladi Kutrone pretvorio u gol. SPAL je u 41. minutu mogao do izjednačenja, Vivijani je dobro šutirao sa ivice kaznenog prostora, a lopta je pogodila stativu.

NIŠTA OD POZAJMICE: Zvezdin stranac OSTAJE na Marakani!

Milan je u drugom poluvremenu dotukao domaćina. Prvo je u 65. minutu viđena sličnu situaciju kao i sa početka susreta. Suso je ovoga puta šutirao, golman Spala skida njegov udarac, ali odbitak kupi Kutrone i postiže svoj drugi gol na utakmici. Sve dileme oko pobednika rešene su u 73. minutu, strelac je bio Bilja. Konačan rezultat je u 90. minutu postavio je rezervista Fabio Borini.

ĐUKIĆ PROMENIO MIŠLJENJE: Suma se POPRAVIO!

SPAL je novim porazom nastavio da tone ka Seriji B, dok je Milan osvajanjem tri boda sačuvao teoretsku šansu da se bori za četvrto mesto koje vodi direktno u Ligu šampiona.