SERIJA A: Juventus PREGAZIO Sasuolo, Milenković se radovao pobedi Fjorentine (VIDEO)

04.02.2018. 17:40
Gonzalo Iguain / Izvor: Profimedia
23.kolo

Fudbaleri Juventusa obeležili su 23. kolo Serija A. "Stara dama" je na svom terenu deklasirala Sasuolo sa 7:0. Ovo je bio 19. trijumf tima iz Torina, dok su gosti pretrpeli 13. poraz.

PRIPREME U TURSKOJ: Džajić i Terzić gledali remi Zvezde (VIDEO)

ŠTERBIK KONAČNO OBJASNIO: Zbog ovoga sam rešio da ne branim više za Srbiju (FOTO)

U pobedi Juvea najviše su se istakli Gonzalo Iguain i Sami Kedira. Napadač je ostvario het-trik, dok je vezista upisao dva gola i asistenciju.

Fudbaleri Milana odigrali su 1:1 na gostovanju u Udinama. "Rosoneri" su u devetom minutu poveli preko Španca Susa i taj rezultat bio je aktivan posle 45 minuta igre. Na nesreću slavnog kluba Davide Kalabrije isključen je u 68. minutu zbog drugog žutog kartona. Osam minuta kasnije usledio je autogol Donarume i do kraja meča nije bilo promene na semaforu.

Ekipa Fijorentine pobedila je na gostovanju Bolonju sa 2:1, a srpski igrač Nikola Milenković odigrao je svih 90 minuta za Violu. Golove za goste postizali su Mirante (autogol) i Kijeza, dok za Bolonju strelac bio Pulgar.
Atalanta je pred domaćom publikom pobedila Kjevo sa 1:0, dok je Kaljari sa 2:0 bio bolji od SPAL u 23. kolu Serije A.