SERIJA A: Miha nesrećno ostao bez pobede, BOMBA Kolarova nedovoljna za trijumf Vučice (VIDEO)

25.08.2019. 22:51
Siniša Mihajlović, Aleksandar Kolarov
Siniša Mihajlović, Aleksandar Kolarov / Izvor: MN Press
Počela je najjača italijanska liga.

Ovog vikenda počela je italijanska Serija A, a u nedelju je odigrano sedam utakmica. Na terenu se našlo čak šest srpskih fudbalera, a na klupu Bolonje se vratio i Siniša Mihajlović.

OGLASILA SE I MIHAJLOVIĆEVA ŽENA: Evo šta misli Arijana o Sinišinoj ODLUCI da predvodi Bolonju!

ZAŠTO KUKAJU? Gasol OPLEO po Amerima, pa rekao koliko će se ekipa boriti za svetski TRON (VIDEO)

TRESAO SE BENTEGODI: Pogledajte kako su navijači Verone i Bolonje dočekali Sinišu Mihajlovića (VIDEO)

Mihina Bolonja je gostovala Veroni za koju je 90 minuta odigrao Darko Lazović, a na čijoj je klupi presedeo čitav meč Boris Radunović. Ta utakmica je završena rezultatom 1:1, iako je Verona od 13. minuta igrala sa igračem manje. Bolonja je povela preko Šansonea dva minuta posle tog crvenog kartona iz penala, ali je konačan rezultat postavio Migel Veloso krajem prvog poluvremena.

Roma i Đenova su u Rimu odigrali utakmicu sa šest golova, ali bez pobednika. Na poluvremenu je bilo 2:2, a početkom drugog dela je usledila bomba Aleksandra Kolarova iz slobodnog udarca za 3:2. Lopta se posle šuta našeg reprezentativca od prečke odbila u zemlju i izašla je izvan gola, ali je uz pomoć gol tehnologije ustanovljeno da je prešla gol liniju. Ipak, bod Đenovi je doneo Kristijan Kuame u 70. minutu, a ceo meč su odigrali Aleksandar Kolarov za domaći tim i Ivan Radovanović za goste.

Lacio je u gostima savladao Sampdoriju sa 3:0, a Sergej Milinković-Savić je odigrao 76 minuta, ali nije imao nikakav učinak.

U pobedi Torina nad Sasuolom od 2:1 je Saša Lukić proveo ceo meč na terenu, dok za poraženi tim nije ušao u igru Filip Đuričić.

Atalanta je u gostima savladala SPAL rezultatom 3:2, a za poraženi tim je u igru sa klupe ušao Nenad Tomović u 71. minutu.

U preostalim mečevima nije bilo srpskih internacionalaca, a Udineze je na svom terenu savladao Milan minimalnim rezultatom, dok je Breša takođe sa 1:0 slavila na gostovanju Kaljariju.

Pogledajte kako izgleda Heorhina Rodrigez, devojka Kristijana Ronalda.