SERIJA A: Milan u gostima pobedio Sasuolo, Ibra imao svoje veče! (VIDEO)

22.07.2020. 07:52
Zlatana
Zlatana / Izvor: Profimedia

Zanimljivo na Mapei stadionu.

Fudbaleri Milana savladali su Sasuolo u gostima rezultatom 2:1 (2:1) u 35. kolu italijanske Serije A. Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu, a junak "rosonera" bio je dvostruki strelac Zlatan Ibrahimović.

BEZOBRAZLUK! Fudbaleri Reala BOJKOTUJU Luku Jovića, a OVAJ snimak to i DOKAZUJE! (VIDEO)

GROBARI SU OVO ŽELELI DA ČUJU: Mitrogol o VOLJENOM klubu! Komentarisao Partizanovu sezonu bez trofeja!

PUKAO MU FILM: Miha u ŽESTOKOM sukobu sa trenerom! Koji ti je k***c, tek je onda nastao HAOS (VIDEO)

Prvi pogodak viđen je u 19. minutu. Hakan Čalhanoglu je odlično centrirao sa desne strane i "pogodio u glavu" Zlatana koji je rutinski zatresao mrežu.

U 40. minutu je Čalhanoglu intervenisao u svom kaznenom prostoru, ali VAR je pokazao da je Turčin to uradio na nepropisan način. Lopta ga je pogodila u ruku i dodeljen je penal domaćinu. Odgovornost je preuzeo Frančesko Kaputo i pogodio za 1:1.

Ali to nije bilo sve u prvom poluvremenu, jer je Milan u drugom minutu nadoknade došao do novog vođstva.Opet kombinacija Čalhanoglu - Ibrahimović i rutinska realizacija Šveđanina.

Sasuolo više nije imao odgovor, niti su gosti sa San Sira više pravili greške kojima bi poklonili novo izjednačenje. Naprotiv, gosti su napadali, a do kraja je prednost mogla da bude mnogo ubedljivija.

Milan se ovom pobedom popeo na peto mesto sa 59 bodova. Sasuolo je trenutno osmi sa 48.

Pogledajte kako izgleda Helen Steling Holt, devojka Rajana Gigsa.