25°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

SENZACIJA U ENGLESKOJ: Član ŠESTE lige izbacio drugoplasiranu ekipu ČEMPIONŠIPA u FA Kupu

27.01.2024. 16:28
FK Mejdston
FK Mejdston / Izvor: Reuters

Imali su dva šuta naspram 38 Ipsvičovih, ali su slavili.

Šestoligaš Mejdston eliminisao je drugoplasirani tim Čempionšipa Ipsvič u četvrtoj rundi FA kupa rezultatom 2:1 i to u gostima.

REVOLUCIONARNA ODLUKA: Ponavlja se derbi meč zbog greške iz VAR sobeVAR

REVOLUCIONARNA ODLUKA: Ponavlja se derbi meč zbog greške iz VAR sobe

KRAJ SAGE, SADA I ZVANIČNO! Nemanja Matić ima novi klub Nemanja Matić

KRAJ SAGE, SADA I ZVANIČNO! Nemanja Matić ima novi klub

NIJE IM PRVINA: Fudbalski savez Egipta žrtvovao kravu zbog uspeha reprezentacijekrava

Goste je u vođstvo doveo Lamar Rejnolds u 43. minutu. Otišli su na odmor sa vođstvom, ali niko nije mogao ni da pretpostavi da će imati prednost i na kraju meča.

Potom je usledilo izjednačenje u 56. minutu, preko Džeremija Sarmijenta, a gol za istorijski trijumf postigao je Sema Korna u 66. minutu.

Mejdston je do prolaska došao uz samo dva šuta na gol, dok us fudbaleri Ipsviča čak 38 (13 u okvir) puta uputili loptu ka golu šestoligaša.

Posed lopte je bio 78:22, ali u fudbalu se broje samo golovi.