SINE, U MADRIDU SE TO NE RADI: Vajt po završetku meča razbesneo igrače Atletika, Simeone dotrčao da "reši" problem (VIDEO)
Fudbaleri Atletika i Arsenala remizirali su u prvom meču polufinala Lige šampiona u Madridu, a kako se i očekivalo, bilo je varnica u duelu dve ratoborne ekipe.
Utakmica se završila rezultatom 1:1, obe ekipe su realizovale po jedan penal, a gosti su smatrali da su oštećeni za još jedan udarac sa bele tačke.
U 81. minutu sudija Dani Makeli je posle VAR intervencije poništio penal Arsenalu, pa je londonska ekipa morala da se zadovolji nerešenim rezultatom.
Da obe ekipe nisu bile najzadovoljnije remijem, pokazuje situacija na kraju utakmice, kada je viđen sukob, koji je započeo igrač Arsenala Ben Vajt.
Engleski fudbaler je zgazio na grb Atletika po povratku igrača u svlačionice nakon finalnog zvižduka, što se nije svidelo domaćima.
Fudbaleri Atletika su okružili Vajta, a onda je na scenu stupio trener Madriđana, Dijego Simeone.
Čolo je sam prišao Vajtu, nekoliko puta ga potapšao po leđima i incident je pretio da eskalira.
Članovi obe ekipe su na kraju ušli u hodnik ka svlačionicama i nije jasno kako se ovaj konflikt završio, ali će meč na Emirejtsu narednog utorka sigurno odisati tenzijom.